Мережа закладів Casa Burrito - високі стандарти якостії

Текілос у Casa Burrito

Вітаю Вас, друзі!

Кожен постійний клієнт може безкоштовно отримати у подарунок Текілос.

Текілос - це слабоалкогольний напій на основі настойки із кактусів, доставлений прямо із Мексики

Що ж для цього потрібно?

Умови акції "Текілос на халяву"

 1. Здійснивши покупку на суму від 50 гривень на одну особу, одним замовленням ви отримуєте текілос у подарунок
 2. Акція діє у всі закладах мережі Casa Burrito, тобто за адресами: вул. Петра Дорошенка, 36, вул. Степана Бандери, 29, та вул. Степана Бандери, 29
 3. Акція є безтерміновою, тобто не має визначеного терміну дії, про її закінчення буде опублікована відповідна інформація на сайті Casa Burrto та у соціальних мережах

Дякуємо що Ви з нами! ©Casa Burrito

 • Чому Casa Burrito?

  Продукція Casa Burrito - це широкий асортимент якісної, незмінно смачної мексиканської кухні! У рецептурі своєї продукції ми використовуємо лише свіжі інгредієнти.

 • Справжній смак

  Продукція Casa Burrito виготовляється тільки з натуральної свіжої сировини, яка поставляється з екологічно чистих регіонів і тестується висококваліфікованими професіоналами. Тому продукція має по-справжньому домашній смак.

 • Інновації

  З моменту виходу на ринок Casa Burrito активно впроваджує та реалізує інноваційну систему в усьому: в якості, смаку, приготуванні - інновації з незмінно високим рівнем. Ми впевнені, що тільки рух вперед дозволить досягти нам нових вершин.

 • Широкий асортимент

  Casa Burrito пропонує Вам багатий асортимент мексиканської їжі на всі смаки. Бурріто, канапас, памбассо, барбакоа, костілас, алас де поло - все це створено, щоб максимально задовольнити вимоги найвимогливіших гурманів.

 • Секретний інгридієнт

  Кожна одиниця продукції готується відповідно до традиційної секретної мексиканської рецептури під контролем професіоналів з додаванням секретного інгридієнта, який надає неперевершеного смаку та справжньього вогню нашим стравам.